Android Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Android Wifi Şifre kırma nasıl yapılır? Android Wifi Şifre yöntemleri hakkında bilgiler!

1 430

Yüksek internet fiyatlarından dolayı herkes ücretsiz internet kullanmanın yollarını araktadır. Bu yüzden kablosuz internete dair konuların başında WiFi şifre kırma nasıl yapılır sorusu gelmektedir.

Android WİFİ Şifre Kırma Yöntemleri Nelerdir?

Telefonlarından ücretsiz bir şekilde internete bağlanmak isteyen android kullanıcıları, WİFİ şifre kırma yöntemleri ve uygulamaları aramaktadır. Google Play Store’da bunun için uygulamalar mevcuttur. Fakat çoğu uygulama stabil bir sonuç yaratmayabilir.  WiFi kırmak çoğu zaman doğru sonuçlar vermemektedir. Uygulamaların dışında WiFi şifresi kırmak ise mümkün değildir.

WiFi Şifre Kırmak Suç Mudur?

Wifi şifresi kırılan kişi internet hızının düşmesi, internete zor bağlanma gibi  nedenlerle WİFİ şifresinin çalındığını öğrenebilmektedir. WİFİ şifresinin çalındığını öğrenen kişi suç duyurusunda bulunabilir.

WİFİ şifresi kırmak bir hırsızlık suçu değildir fakat suç kapsamındadır ve cezası bulunmaktadır. Şifresi olsa dahi başkasının internetini izinsiz bir şekilde kullanmak suçtur. Bu bakımdan WiFi şifresi kırma işlemleri sadece bilinen ve izin verilen modemler için sağlanmalıdır. İzinsiz bir şekilde kullanım yapılması çeşitli hukuksal sorunlar yaratabilmektedir.

1 yorum
  1. Wifi Şifre kırma diyor

    Kısa ve güzel bir makale olmuş teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.